Strony przyjacół

 • ceramika.jpg

  Ceramika

  Krystyna i Łukasz to małżeństwo dyplomowanych artystów, którzy swój dom traktują jako pracownie grafiki, ceramiki, rysunku, malarstwa. Strona internetowa opowiada o ich życiu artystycznym i ukazuje prace, które wykonują z wielkim zaangażowaniem i umiejętnością. Grafiki, ceramiki, rysunek, malarstwo Krystyny i Łukasza pokazane są w galeriach. Jako że sami prowadzimy taki artystyczny dom, jesteśmy podwójnie zobligowani do polecenia tej pary.

 • foto-oleksy.jpg

  Foto Oleksy

  FOTO OLEKSY ma ponad dwudziestopięcio- letnią tradycję. To grupa ludzi w różnym wieku, przez co łączy w pracach wiedzę popartą artystycznym i fotograficznym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem, ze świeżością spojrzenia i kreatywnością. Siedziba firmy mieści się w ścisłym centrum Krakowa, przy ul. Karmelickiej 15, w bliskim sąsiedztwie Teatru Bagatela. Zdjęcia poddawane są uprzednio precyzyjnemu procesowi postprodukcji. Studio wykonuje również profesjonalne filmy reklamowe, dokumentalne i okolicznościowe.

 • peterbaldy.jpg

  Peterbaldy

  Peterbaldy zawładnęły naszymi sercami w 2008 roku. Od dawna już wiedzieliśmy, że chcemy kota, ale nie potrafiliśmy podjąć jedynej słusznej decyzji - którą rasę wybrać. Mieliśmy już persa i zachwycało nas jego dostojeństwo i stoicki, niczym nie zmącony spokój, mieliśmy dachowca, który czarował szelmowską urodą na przemian z łotrzykowskim charakterem, nie obca nam psia wierność i bezgraniczne przywiązanie. Chcieliśmy więc kota, który byłby równie niepowtarzalny, ujmujący, jedyny w swoim rodzaju, i najlepiej byłby... kotem bezwłosym.

 • strony-hodowli.jpg

  Strony hodowli

  Kaja to wyjątkowa osoba. Jest pełna taktu, kultury, elokwentna i dobra. Z racji tego, że sami prowadzimy hodowlę naprawdę rzadkich kotów Peterbaldów i przepięknych Bengali, a zarazem projektujemy strony, zajęła się stronami hodowli. Bardzo grzecznie i wyczerpująco rozmawia z Klientami - czego jej bardzo zazdroszczę. Wysoki poziom stron i dopracowany CMS wyróżnia ją jako projektanta wśród projektantów stron hodowli.

 • strony-www.jpg

  Strony www

  Liczba stron które wykonałem na przestrzeni lat sięga już 3 setki, ale największą frajdę sprawiają mi strony artystyczne, gdzie mam swobodę projektowania. Jeszcze lepiej jak mogę zakomponować całość według własnego uznania. Wtedy wychodzą najpiękniejsze strony, które nazywam artystycznymi. Takie też strony przedstawiam tutaj.

 • wiersze.jpg

  Wiersze

  Wiersze które napisała w okresie swojej ciężkiej choroby. Nostalgia, wrażliwość, opisy przyrody. Wszystko co dawało pocieszenie i radość, ale też smutek. Wiersze skropione łzami i przepełnione miłością. Moja ukochana mama, której zawdzięczam wszystko a która już dawno odeszła. Bardzo za nią tęsknię.