Las Zadumy – Las Przodków – Las Medytacyjny

Ciekawe miasto Myślenice

Ciekawe miasto Myślenice

w Polityka

Ciekawe miasto Myślenice. Pisałem już o nocnym życiu w Myślenicach. Jednym słowem plaża. Ale dochodzą mnie słuchy, że jednak już nie jest tak spokojnie, bo i po mordzie biją i nożami dźgają. Cóż, skoro urzędami rządzą nieuki i polityczne pół mózgi, to ich pobratymcy czują się swobodnie. Nie ma zdziwka. Istotnie, obecnie można w nocy spotkać tylko podchmielonego bandytę, bo nikt ze zwykłych ludzi nie wychodzi z domu. A gdzie ma kurwa wyjść?

Ciekawe miasto Myślenice

Ciekawe miasto Myślenice – Obserwacja:

Coś się nam wszystkim pochrzaniło, coś nie działa w głowie i sercu, skoro miasto obumiera kulturalnie. Nic nigdzie się nic nie dzieje. I czas to zmienić. Należy sobie uświadomić wreszcie, że to my, ci mieszkający tutaj w granicach miasta, jesteśmy jego mieszkańcami, a nie okoliczne zakapiory. Wszystko da się wyregulować pokojowo i spokojnie, ale trzeba chcieć. A co rozmawiam z młodymi ludźmi, to wszyscy się cykają i są bierni. A przecież jak ludzie mają wspólny cel to nic nie muszą. Wystarczy, że klapkami przejdą i wyrówna się wszystko.

Celem tej strony jest zjednoczenie ludzi zwłaszcza młodych i wskazanie im co mogą. Również podpowiedzi jak to osiągnąć, a to żaden trud. Wystarczy wiedzieć jak!

Ciekawe miasto Myślenice – Podsumowanie:

Nie ukrywam, że jestem żywo zainteresowany, bo mam dosyć wyjazdów nocnych do Krakowa i zabawy w nie swoim mieście. Chcę móc wyjść wieczorem i odetchnąć, a w weekand siąść gdzieś w cieple pod dachem, posłuchać dobrej muzyki, pośmiać się i potańczyć. Nic więcej. Tego właśnie chcę, bo jeszcze mogę. Na siedzenie w domu zawsze mam czas. A póki co chcę bezpiecznie pójść na rynek, do ludzi, porozmawiać, śmiać się i bawić. Wszak to jest istotą wypoczynku.

Najnowsze od Polityka

Translate »
Idź do góry