MyśleniceSKATEPARK

Skatepark na Zarabiu w Myślenicach przy ul. Mostowej został wkomponowany między alejki parku spacerowego, obok kortów i basenu. Na głównym betonowym placu znajdują się Bank Ramp, Quarter Pipe, szeroki Funbox z murkami i poręczą oraz nieduży Grindbox. Elementy skateparku są pokryte wytrzymałą matą RampLine wykonaną przez firmę Techramps. Dla skaterów to jasna mowa. Reszty to nie powinno interesować. Chyba, że chcą zobaczyć niebezpieczne popisy.

Pomysł dobry i dobrze wydane pieniądze.


MyśleniceHALA SPORTOWA

Sport Myślenice to ośrodek rekreacji na Zarabiu. Wśród obiektów sportowych znajduje się nowoczesna hala sportowa, sztuczne boisko piłkarskie, sale treningowe, korty tenisowe oraz strzelnica sportowa. Kompleks sportowy posiada pełne zaplecze sanitarne, gastronomiczne, siłownie, fitness, spa i odnowę biologiczną oraz rozbudowaną bazę hotelową.

Więcej informacji na: www.sport.myslenice.pl


MyśleniceSTRZELNICA SPORTOWA

W Myślenicach na Zarabiu można skorzystać także z strzelnicy sportowej. Każdy chętny może sprawdzić się w celowaniu do tarczy lub ruchomego celu pod czujnym okiem instruktora.

Strzelec po dokonaniu wyboru rodzaju broni może oddawać strzały na jednej z dwóch strzelnic sportowych: na broń palną (możliwość strzelania z 50 i 25 metrów – 12 stanowisk) oraz na broń pneumatyczną (możliwość strzelania z 10 metrów – 8 stanowisk). Za pomocą kamer wideo zamontowanych przy tarczach, każdy „snajper” może na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia na monitorze umieszczonym przy każdym stanowisku. Dzięki temu nie ma potrzeby podchodzenia do tarcz w celu sprawdzenia wyników, co zwiększa bezpieczeństwo strzelnicy.

Na nowoczesnej strzelnicy w Myślenicach można strzelać dynamiczne, a więc do różnych celów o zmiennych odległościach. Można też strzelać do ruchomego celu poprzecznego (przesuwającego się z prawej strony do lewej).


MyślenicePARK PRZYGODY

Park Przygody w Myśleniach na Zarabiu oferuje atrakcje: paintball, quady i park linowy. Zapraszamy też na imprezy plenerowe, koncerty i wieczorne kino letnie. Park posiada dwa stałe pola paintball o powierzchni ok. 40 arów każde z przeszkodami typu: okopy, zasieki, wieżyczki i inne przy czym jedno jest zalesione a drugie to teren otwarty. Organizuje też bitwy do 100 osób na powiększanym do 2,5 ha terenie oraz gry wyjazdowe. Wziąć w niej udział mogą nawet totalni laicy. Odbywają się tu również imprezy integracyjne dla firm – „moro party”. Szersze informacje na: www.parkmyslenice.pl

Źródło pobrania mapki: http://www.parkmyslenice.pl/pl/galeria/.
Pobrane dnia: 02.02.2013r.


MyślenicePÉTANQUE

Jeśli ktoś zapyta cię czy: „Grasz w kulki?”, nie traktuj tego jako żart – zostałeś bowiem zaproszony na partię pétanque!

Gra w pétanque uprawiana od wieków w całej Europie i wielu krajach na świecie jest wspaniałą okazją do nawiązania mnóstwa interesujących kontaktów i znajomości (również biznesowych). Ale gra w petanque (zwana także grą w boules) to przede wszystkim niezwykle oryginalny i skuteczny sposób na odpoczynek i relaks w duchu współzawodnictwa sportowego. Od wielu lat organizowane są Mistrzostwa Świata i Europy w tej dyscyplinie sportu, także z udziałem Polaków. W Myślenicach na Zarabiu mamy boiska do pétanque. Więcej informacji na: www.petanque.myslenice.pl