Myślenice miasto bycze

Witajcie, Myślenice

Witajcie, Myślenice!

w Miasto

Witajcie, Myślenice! Myślenice by Witold Augustyński – to moja wizja Myślenic. Tworzę ją, bo mogę. A jest ona taka, że uśmiechnięci ludzie mówią sobie mijani “dzień dobry”, machają do siebie i są dla siebie serdeczni. Gdzie do starszych z nich, a zwłaszcza autorytetów. podchodzi się z szacunkiem i wdzięcznością. W miejscu gdzie ceni się wiedzę i umiejętności, kulturę osobistą, a nie zajmowane stanowiska i mocne łokcie.

Witold Augustyński

Gdzie mężczyźni są szarmanccy wobec kobiet, kobiety uprzejme wobec mężczyzn. Młodzi ludzie grzeczni i uprzejmi. Gdzie życie towarzyskie toczy się na wernisażach, w teatrach, kinach, w miejscach kultury i historii, a także przyjemnych pubach, kawiarniach, dyskotekach. Gdzie ludzie dzielą się swoimi myślami na łamach forum internetowych w sposób jawny, grzeczny i kulturalny.

Witajcie, Myślenice!

To wcale nie jest utopia. Zacznijmy to robić od siebie i w swoim otoczeniu, a zapewne przyjmie się i wszędzie, jak to zwykle bywa. Należy pamiętać, że największą presją dla ludzi jest presja społeczna, a najlepszym przykładem wzór do naśladowania. I nie dajcie się zwieść iluzjiZasady moralne, etyczne i savoir-vivre to wartości, o których należy pamiętać i stosować. A nade wszystko nie kierować się jakże modną plotką, tylko rzekome fakty sprawdzić u źródła samemu.

Chciałbym przedstawić tutaj nasze miasto Myślenice w sposób uczciwy i pozytywny, a jednocześnie osobisty. Mam głęboką nadzieję, że mi się to uda. Tę stronę wykonuję póki co sam i sam ją sponsoruję, bo mogę. Nie oznacza to, ze chcę ją robić sam, bo mi się też czasem nie chce.

Witold Augustyński

Najnowsze od Miasto

Myślenice turystyczne

Myślenice turystyczne

Myślenice turystyczne dla Krakowa były zawsze zielonymi płucami, miejscem rzecznych letnich kąpieli,
Żyje się spokojnie

Żyje się spokojnie

W Myślenicach żyje się spokojnie nad wyraz. Wszędzie jest blisko, a samo
Smutne wieczory myślenickie

Smutne wieczory

Smutne wieczory to norma. Myślenice to wiekowe i przepiękne miasto, położone w
Translate »
Idź do góry